Про нас

Відкриття компанії в Україні – це не лише випробування для товарів і послуг, процесів і бізнес-моделі. Головне – це тест на здатність приймати рішення в ситуації з численними невідомими. Багато з них не стосуються безпосередньо бізнесу, а належать до категорії адміністрування та оподаткування, взаємодії з працівниками та державою, причому відповідно до саме локального законодавства.

Наш бізнес: PEO та EOR

Ви могли стикалися з цими термінами в контексті міжнародної експансії чи оптимізації бізнес-процесів. Ці поняття належать до спільної концепції: передачі виконавцю питань, пов’язаних із персоналом, зарплатами, іншими адміністративними та юридичними аспектами діяльності.

PEO (Professional Employer Organization) – це галузь бізнесових рішень, які стосуються легальної роботи компанії на ринку певної країни, зокрема, оформлення робочих стосунків між роботодавцем і працівником. Послугами підрядників з PEO користуються зазвичай іноземні та локальні резиденти, присутні на ринку країни фактично, незалежно від юридичного статусу.

Коли вони бажають винайняти персонал, то підрядник з PEO стає роботодавцем Record (EOR), беручи на себе питання оплати праці співробітників свого клієнта. PEO/EOR компанії виступають і як місцеві експерти, зокрема, з питань адміністрування – трудових контрактів, візової допомоги, пошуку персоналу тощо.

Співпраця з PEO/EOR-партнером може стати для компанії ідеальним рішенням. Вона концентрується на бізнес-процесах та управлінні, зберігаючи свободу маневру і не відволікаючись на адміністративні питання, тягар яких бере на себе підрядник. Кінцевим результатом стає присутність компанії-клієнта на ринку України з усіма атрибутами та перевагами: від виведення на нього товарів і торгових марок до отримання прибутку – головного сенсу успішної бізнес-експансії взагалі.

Чому саме Leasing Service?

Процес

Хто ми?

Leasing Service є професійною організацією роботодавців (PEO) та роботодавцем Record (EOR). Будучи локальним експертом, ми впроваджуємо найвищі міжнародні галузеві стандарти з 2004 року.

Що ми робимо?

Ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволяють світовому бізнесу швидко зайти і безпечно перебувати в Україні. Ось десять основних корисних можливостей, які визначають наші партнери:

 • PEO/EOR-послуги;
 • аутстафінг;
 • HR-консалтинг;
 • обрахування зарплат і винагород;
 • адміністрування зарплат і винагород;
 • аутсорсинг представництва;
 • аутсорсинг контактів з фіскальними та виконавчими органами;
 • допомога в оформленні документів, отриманні візи, перебуванні в країні;
 • експертиза щодо вимог до товару і способів його виведення на ринок;
 • консультування щодо реалій бізнесу в Україні.

Як ми працюємо?

Наші клієнти діють в Україні, абсолютно легально контактуючи з іншими компаніями, підрядниками, працівниками та державними органами. Так, у стандартних двосторонніх відносинах між роботодавцем і працівником виникає посередник – Leasing Service, і  співпраця відбувається між трьома учасниками:

 • компанією-клієнтом, якій потрібен персонал;
 • працівником, який надає свої послуги іноземній чи українській компанії-клієнту;
 • Leasing Service, який виступає як PEO/EOR-партнер обох, виставляючи рахунки першій відповідно до угоди про відповідні послуги, а також виплачуючи зарплату другому згідно з трудовим контрактом.

В чому користь для клієнта?

Таким чином, наші рішення дозволяють клієнту вивести на ринок свої товари чи послуги, випробувати ефективність бізнес-моделі в реальних умовах, оцінити доходність, концентруючись на діловій активності та оптимізуючи ресурси. При цьому юридична особа, наприклад, закордонна філія, може і не створюватися. Відповідно, мінімізуються юридичні ризики та фінансові зобов’язання перед державними органами, іншими компаніями та людьми.

Наша експертиза, накопичена з 2004 року, та рішення, випробувані Leasing Service разом з клієнтами в реальних умовах, дозволяють іноземним і локальним резидентам відразу користуватися перевагами гнучких та ефективних PEO-послуг. Незалежно від того, чи готується ваша компанія до чергового етапу розширення, чи ви лише хочете провести дослідження ринку, з нами ви можете досягати цілей швидше та ефективніше.