Рекрутмент

Leasing Service – експерт локального ринку праці, що більше 20 років упроваджує глобальні стандарти рекрутменту в Україні.

Ми знаємо, які спеціалісти існують, хто з них здатен виконати роботу клієнта та якою є вартість кожного фахівця.

Ми вміємо знаходити людей, потрібних конкретному бізнесу, проводити перевірку, оцінку, відбір.

Ми діємо за принципом «проблема – рішення», інтегруючи:

  • потреби клієнта;
  • можливості кандидатів;
  • об’єктивну ситуацію на ринку праці.

Рівні вакансій, з якими ми працюємо

Масовий відбір

Набираючи людей на такі вакансії, роботодавець мусить обробити тисячі резюме і провести сотні інтерв’ю. Він інвестує масу зусиль, часу та ресурсів досвідчених співробітників у пошук персоналу, від якого не вимагається високої кваліфікації.

Ми володіємо інструментами, що дозволяють швидко знайти потрібних працівників у необхідній кількості, перевірити їхні особисті якості та фахові навички. Тобто ми переводимо кількість у якість.

Спеціалізований відбір

Роботодавці часто шукають персонал з унікальними наборами навичок, умінь, знань. Наприклад, їм потрібен не «дизайнер» чи «бухгалтер», а людина, яка володіє конкретними програмами чи вела компанії певної галузі. Такий пошук вимагає специфічних знань, яких може не бути в HR-спеціаліста компанії.

У нас працює команда фахівців зі спеціалізацією в окремих сферах, що здійснюють системний пошук. Спілкуючись із претендентами, ми вивчаємо їхню кваліфікацію та мотивацію, визначаючи збіг на рівні цінностей компанії та викликів посади. Клієнт отримує список із 3-5 відмінних кандидатів, які можуть і хочуть працювати з ним – залишається обрати найкращого.

Executive search

Топові спеціалісти, як правило, не шукають роботу – це робота шукає їх. Виявлення і залучення таких фахівців, спілкування із ними – тонкий і складний процес, кожний етап якого вимагає нестандартного підходу. Щоби знати топ-менеджера, слід мислити як топ-менеджер, а значить, необхідно бути ним.

У нас працює пул експертів з управлінським досвідом. Ми вміємо виходити на конкретну людину чи шукати унікального спеціаліста, здатного вирішувати завдання, що стоять перед клієнтом. Емпатія та досвід дозволяють нам вибудовувати комунікацію та презентувати замовника так, щоби кандидат захотів з ним працювати. Результат – наш клієнт отримує лідера галузі, а він – кращу можливість для професійної реалізації.

Leasing Service знає, як швидко знайти професіонала, з яким компанія працюватиме довго. Ми дбаємо про решту.

Замовити послугу