Переміщення працівників в Україну

Відкрити філію компанії в Україні – не проблема. Складніше перенести і впровадити на новому ґрунті ідею, бізнес-модель, процеси, стандарти, налагодити роботу. Для цього потрібні носії цінностей компанії, унікальних знань. Отже, постає питання про релокацію певної кількості менеджерів і спеціалістів компанії.

Leasing Service вміє зробити цей процес не просто «переїздом», а комфортним переміщенням. М’яке занурення без стресів, побутових проблем і культурного шоку дозволять співробітникам розпочати роботу в новому місті буквально за кілька днів.

Документи і візова підтримка

Ми знаємо, які документи можуть знадобитися громадянину тієї чи іншої країни під час релокації до України, вміємо правильно заповнювати і подавати форму на отримання робочої візи. Ми консультуємо і допомагаємо робити все так, щоби компанія та її співробітники заощадили час і зусилля на вивченні бюрократичних вимог. З нами у вас все вийде – з першого разу.

Нерухомість

Наші співробітники обізнані з реаліями ринку нерухомості в Україні. Ми знаємо, як шукати саме ті приміщення, що потрібні працівнику, які побутові нюанси варто врахувати, що має являти собою угода з власником та якою є ринкова вартість житла із певними характеристиками. Знайти нерухомість, що відповідає вашим стандартам, де вам буде комфортно – цілком реально.

Кроскультура

Глобалізація змінює світ і стирає кордони, але вона не скасовує регіональних особливостей. Ми розуміємо, з якими побутовими і звичаєвими викликами може стикнутися іноземець, що може здивувати, шокувати чи, навпаки, сподобатися. Ми знаємо, до чого привернути увагу людини з-за кордону, як пояснити кроскультурні особливості, а також маємо досвід налагодження та спрощення повсякденних процесів. «Попереджений – значить, озброєний».

Організація навчання дітей

В Україні існують десятки шкіл і садків з міжнародними програмами і стандартами, що позиціонують себе як «орієнтованих на іноземців». Але ухвалити свідоме рішення можна лише тоді, коли знаєш, на що звернути увагу, які запитання ставити. Такі фонові знання складають суть інтуїції – і саме їх бракує людині, яка переїхала. У нас є не лише база даних навчальних закладів, але й інсайдерська інформація. Знаючи ваші вимоги, ми складемо список з 3-5 шкіл чи дитсадків, які їм об’єктивно відповідають – залишиться обрати той, який сподобається.

Процес переїзду

Сучасні сервіси дозволяють придбати квитки, взяти таксі, орендувати авто, а навігатор здатен привести вас за адресою. Але ці організаційні питання, які виснажують і забирають купу часу навіть у власній країні. Ми проконсультуємо, які речі вам знадобляться відразу, підберемо зручний переліт, придбаємо квитки. В Україні ми влаштуємо зустріч в аеропорту, доправимо вас і ваш багаж, організуємо харчування, відпочинок, доступ до транспорту чи медичної допомоги.

Перевезення речей

Чим довше людина перебуває в країні, тим важливіше їй оточити себе звичними речами. Одяг, постіль, техніка, аксесуари, посуд, книги, меблі, іграшки, інші побутові та пам’ятні предмети – до них звикають, і вони частиною нас. Ми проконсультуємо, що вам знадобиться відразу, що стане актуальним згодом, що може виявитися зайвим, а що простіше придбати тут. Ми організуємо охайне пакування, документальне оформлення, безпечне перевезення, розпакування і приведення до ладу ваших речей, а також допоможемо придбати те, чого вам бракуватиме.

Замовити послугу