Leasing Service

Професійні рішення в області аутстаффінгу, рекрутингу та управління персоналом з 2004-го року
Man review
Євген Молчанов, ТОВ «Софела», Фінансовий директор

За час співпраці, з 2018 р. «Лізинг Сервіс» зарекомендувала себе, як надійний діловий партнер. Всі послуги надавалися оперативно та на високому професійному рівні, в рамках погоджених умов та термінів. Менеджмент і співробітники компанії є компетентними та висококваліфікованими фахівцями, відкритими до обговорення виникаючих питань і пошуку ефективних рішень, уважні до наших проблем та часто перевершували очікування.

Виходячи з вищесказаного, ми можемо з упевненістю покладатися на «Лізинг Сервіс» в якості надійного і відповідального партнера з аутстафінгу.”

Man review
Дмітрій Єлізаров, Генеральний менеджер регіону Україна та Східна Європа

Представництво компанії Acer в Україні співпрацює з компанією Лізинг Сервіс понад 10 років, надаючи послуги з підбору персоналу, аутсорсингу (аутстафінгу), консультуванню з кадрових питань та огляду заробітних плат.
Acer високо цінує співпрацю та відзначає високий рівень професіоналізму співробітників компанії Лізинг Сервіс, відповідальність, своєчасність виконання зобов’язань, увагу до запитів, позитивний та проактивний підхід до вирішення робочих питань.

Icon arr prev
Icon arr next
Coffe

Leasing Service

у цифрах:
з 1990 року
надає послуги бізнесу
0+
працівників надано в аутстафінг
0+
клієнтів лідерів галузей
0років+
клієнти з нами в середньому

Обрати рішення

    Наші партнери