08.02.2022

Аутстафінг 2022

Аутстафінг – це далеко не нове явище і багато прогресивних західних компаній віддають перевагу саме цьому способу взаємодії з персоналом.

Суть полягає в тому, що компанія, бажаючи зосередиться на бізнесі і не відволікаючись при цьому на різні HR-процеси, укладає договір з організацією, яка надає співробітників у штат.

Компанія-провайдер юридично є їх роботодавцем та вирішує всі питання, пов’язані з підбором персоналу, нарахуванням зарплати, юридичним оформленням, а також веде всю необхідну документацію. При цьому співробітники повноцінно працюють у фірмі замовника, але числиться у штаті компанії-провайдера.

Найнятий персонал працює, так само як і інші співробітники в штаті, під безпосереднім керівництвом керівництва компанії-замовника, але без юридичних складнощів українського законодавства та без ризику витрат. Якщо співробітник не підійшов – аутстафер просто безкоштовно його змінює, так що не доводиться нікого звільняти.

Які тренди аутстафінгу 2022 року?

  1. Нестача фахівців у більшості галузей, спричинена пандемією, призвела до підвищеного попиту на послуги аутстафінгу. Ця тенденція зберігається і у новому 2022 році.
  2. Гнучкий графік роботи став нормою для багатьох спеціалістів. Через умови карантину компанії адаптувалися, побудувавши бізнес-процеси на віддаленій основі. Тепер компанії можуть дозволити собі наймати талановитих співробітників без прив’язки до їхнього територіального розміщення.
  3. До аутстафінгу звертаються не лише великі корпорації, які розпочинають роботу на новому ринку, а й стартапи. Результати опитувань доводять, що послугами аутстафінгу користуються майже половина малого та середнього бізнесу.
  4. Зростання кількості постачальників послуг аутстафінгу в Центральній та Східній Європі. Значну роль у цьому відіграла доступність кваліфікованого персоналу із високим знанням англійської мови.
  5. Компанії-провайдери, що надають послуги аутстафінгу, переходять на контрактну модель взаємин зі своїми клієнтами, що базується на результатах. Тенденція на інноваційні рішення, які збільшать цінність послуг для клієнтів.

 

Залишіть заявку для безкоштовної консультації та ми розповімо про всі переваги аутстафінгу для вашої компанії – https://leasingservice.com.ua/ru/outstaffing/